Rəqəmsal məhsulFree Fire 1.3K dəfə alınıb
Kateqoriya
Free Fire
Çatdırılma
Ani, 7/24
Növ
Hesaba yükləmə
Bonus
+10 hər ədəd
Şəhriyar Ə. · Aldı

Rəy ulduzla verilib, mətn yazılmayıb.

Bütün rəylər
  • Ani çatdırılmaÖdənişdən dərhal sonra, 7/24
  • Təhlükəsiz ödəniş3D Secure və 256-bit SSL
  • 7/24 canlı dəstəkWhatsApp və çat ilə anında cavab
  • Rəsmi fəaliyyətQeydiyyatlı satıcı, real rəylər
Free Fire Ani çatdırılma

Free Fire 1166 Almaz

5.01 rəy 1.3K dəfə alınıb
16.87 ₼16.07 −5%
+10 bonus qazanırsınız
Bazardan sərfəli

0.48 ₼qənaət edirsiniz

16.55 ₼Bazar qiyməti ilə müqayisə

  1. 1ID nömrəniz yazın
  2. 2Ödəniş edin
  3. 3Saniyələr içində hesabınıza düşür
Almadan əvvəl istifadə qaydasını oxuyun
16.87 ₼16.07 ₼
1
Məhsul

Bu məhsulhaqqında

7/24 saniyələr içində hesabınıza yüklənir.
Vacib

İstifadəqaydası

Almadan əvvəl bu addımları diqqətlə oxuyun

Sifariş üçün yazdığınız məlumatlar dəqiq olmalıdır. Səhv məlumatla göndərilən sifariş geri qaytarılmır.

Free Fire Almaz – İstifadə Qaydası və Təlimat

Xidmət Haqqında

Free Fire oyununda istifadə olunan Almaz valyutasını hesabınıza sürətli və təhlükəsiz şəkildə yükləmək üçün sizdən Free Fire istifadəçi ID-si tələb olunur. Almazlar birbaşa sizin oyun hesabınıza göndərilir.

Sifariş Addımları

  1. İstədiyiniz Almaz paketini seçin
    Saytda təqdim olunan Almaz paketlərindən sizə uyğun olanı seçin.
  2. “Satın Al” düyməsini klikləyin
    Məhsulun yanında yerləşən “Satın Al” düyməsinə kliklədikdə, sizdən Free Fire oyun ID-nizi daxil etməyiniz tələb olunacaq.
  3. Free Fire ID daxil etmək vacibdir
    • Free Fire oyununa daxil olun
    • Profilinizin altında göstərilən rəqəmsal ID nömrəsini kopyalayın
    • Saytda açılan formaya həmin ID-ni düzgün şəkildə daxil edin

Bu məlumatlar yalnız Almaz yüklənməsi üçün istifadə olunur və heç bir əlavə giriş və ya şifrə tələb edilmir.

  1. Ödənişi tamamlayın və gözləyin
    Ödəniş etdikdən sonra Almazlar qısa müddət ərzində avtomatik olaraq oyun hesabınıza əlavə olunur.

Vacib Qeyd

  • Yanlış ID daxil edildikdə Almaz başqa hesaba gedə bilər və bu halda məsuliyyət müştəriyə aiddir.
  • ID daxil etməmiş məhsul alındıqda sistem Almaz göndərə bilmir. Ona görə ID yazmaq mütləqdir.

Free Fire Almazlarını problemsiz, sərfəli və sürətli şəkildə yükləmək üçün təlimatlara uyğun hərəkət edin. Əgər hansısa sualınız yaranarsa, canlı dəstək sizə dərhal kömək etməyə hazırdır.

 

Məhsulu Alanların Fikirləri

Doğrulanmış alıcıların real təcrübələri